1 / 8
Mitsubishi pajero 2.5 tdi OFF ROAD
5.300 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.09.2020 20:07

Берово / Берово

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Pajero

Година:

1993

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Micibuska vo odlicna sostojba... Povelete. Za povekje informacii na tel... Samo za ozbilni kupuvaci.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075341259
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам