Logo

Renault Megan Senik

Број на оглас: 3595336 | Објавен на: 01.06.2020, 11:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba pali vozi cenata ne e fiksna

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач