Logo

Senosobiracka

Број на оглас: 3595529 | Објавен на: 27.05.2020, 13:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat senosobiracka i kosacka i dvete se vo ispravna sostojba

 Гевгелија    Општина:Дојран

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач