Logo

Mercedes e 250td odlicno zacuvan servis komompet

Број на оглас: 3595536 | Објавен на: 24.05.2020, 19:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 250

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.888 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Extra cena tel 070321755

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач