Logo

ВРАТИ

Број на оглас: 3595553 | Објавен на: 22.11.2020, 21:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

3.000 МКД
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВАТ ВРАТИ ДВЕ СОБНИ ЛЕВА И ДЕСНA 1500 ДЕНАРИ ОД ВРАТА

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 xxxx

Потврден огласувач