Logo

Pikerka masina Maer dobra i toster presa za leoenje aplikaci

Број на оглас: 3595564 | Објавен на: 23.05.2020, 05:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat masina pikerka Maer dobra i tosterka fikser presa za lepenje aplikacii cena po dogovor 070816971 Igor

 Кратово

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач