Logo

Samsung A6 2018

Број на оглас: 3595571 | Објавен на: 19.05.2020, 23:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Samsung A6 2018

Боја: Gold

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 7.400 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


32GB Memory/3GB Ram
Camera 16Mp
T-Mobile Sim
Socuvan kako nov
Cena7.400Den

 Кратово

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач