Logo

Samung A5 2017

Број на оглас: 3595576 | Објавен на: 19.05.2020, 23:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Samsung A5 2017

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 5.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


32GB Memory/3GB Ram
Camera 16Mp
Newerlock
Cena:5.000Den

 Кратово

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач