Logo

Kaisnica za 125/150cc

Број на оглас: 3595633 | Објавен на: 01.07.2020, 01:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Kaisnica za skuter 125 i.150cc

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач