Logo

Gumi 205 60 16 Hankook M+S

Број на оглас: 3595638 | Објавен на: 19.09.2020, 10:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Гуми за сите сезони

Ширина: 205

Висина: 60

Дијаметар: 16

Цена: 4.000 МКД

5.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat gumi polovni 205 60 16 M+S .. gumite se super .. cetiri isti ..
Cena: 4000 denari

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач