Logo

Gumi 235 50 17 Continental Letni

Број на оглас: 3595641 | Објавен на: 19.09.2020, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 235

Висина: 50

Дијаметар: 17

Цена: 5.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat gumi polovni 235 50 17 Continental letni.. gumite se super 6 mm shara.. cetiri isti
Cena: 6000 denari
Tel: 071682777

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач