Logo

Xiaomi Mi Mix 2s Екстра цена за КЕШ

Број на оглас: 3595648 | Објавен на: 23.05.2020, 16:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Xiaomi

Модел: Mi Mix 2s

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: По Договор

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Се продава нов Xiaomi Mi Mix 2s мобилен купен од А1

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Огласувач

Потврден огласувач