Logo

Се продава викендица

Број на оглас: 3595678 | Објавен на: 10.08.2020, 13:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 50 m²

Број на соби: 2

Греење: Струја

Наместена: Да

Цена: 18.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Викендицата се наоѓа над кип сервисот по земјениот пат со струја вода и поднесени документи за легализација дворно место 750 м2

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 XXX

Потврден огласувач