Logo

racna masina za tutun nizenje

Број на оглас: 3595725 | Објавен на: 05.06.2020, 11:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.500 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


racna masina za nizenje tutun 2014 izraboteni samo 3tona tutun cena 8500 denari

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Petko

Потврден огласувач