Logo

MORAVA (MORAVKA)100L PRSKALICA

Број на оглас: 3595743 | Објавен на: 24.05.2020, 07:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

8.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


...Ne ja koristam voopšto nemam potreba od nea ...ponudete cena i zemete ja ...da ne stoi taka...

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 VW..