Logo

Мебел за дневна соба

Број на оглас: 3595773 | Објавен на: 20.05.2020, 10:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава мебел за во дневна соба, сочуван во одлична состојба .Цена по договор !!!

 Наташа Гочевска

Потврден огласувач