Logo

VOLKSWAGEN GOLF VII 1.6 TDI

Број на оглас: 3595808 | Објавен на: 20.05.2020, 10:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2021

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VOLKSWAGEN GOLF VII 1.6 TDI
-6 STEPEN MENUVAC
-KLIMATRONIK
-ALUMINIUSKI BANDAZI
-NAVIGACIJA
-PARKING SENZORI
-TEMPOMAT
-KONTROLI NA VOLAN
--EL. NA SITE PROZORI.....
UVEZENA OD HOLANDIJA, NE CARINET
VO ISKLUCITELNO DOBRA SOSTOJBA, KAKO NOVA

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Zvonko

Потврден огласувач