Logo

PEUGEOT 206 # 2.0 BENZIN # KLIMA _ KABRIOLET ###

Број на оглас: 3595921 | Објавен на: 26.05.2020, 10:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


exstra sostojba - 078 - 408 - 486 -

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 fiesta1@yahoo.com

Потврден огласувач