Logo

Opel astra cosmo 1.7 cdti

Број на оглас: 3595985 | Објавен на: 28.05.2020, 14:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava opel astra 1.7 isuzu cdti
Ima letni i zimni gumi
Top sostojba cena po dogovor
Za poveke info obratetese na brojot 070-809-669

 Ile

Потврден огласувач