Logo

Volkswagen Vento

Број на оглас: 3596281 | Објавен на: 17.09.2020, 00:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Vento

Година: 1994

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 18 kw / 24 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Volkswagen Vento 1.8(Benzin),Kolata ima pominato 250.000 km kilometrazata e realna.Kolata e registrirana do juni.
Lica za kontakt:
Dragi Nikolovski 078 249 957
Suzana Nikolovska 070 232 913

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 K.S

Потврден огласувач