Logo

Kupuvam graficka Nvidia GeForce gt 1030

Број на оглас: 3596285 | Објавен на: 24.05.2020, 17:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam Nvidia gt 1030, 2gb, GDDR5 grafichka.

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Стефан

Потврден огласувач