Logo

PRODAVAM AUDI A3 1.9 TDI 105 S-LINE

Број на оглас: 3596293 | Објавен на: 30.05.2020, 11:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.850 €

3.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM AUDI A3 1.9 TDI 105 S-LINE

FULL OPREMA
S-LINE

*VOZILOTO E REGISTRIRANO DO
26/05/2021
NA VOZILOTO SE FUNKCIONIRA ODLICNO
* 4 ODLICNI GUMI
* 17KI BANDASI
* ABS KOCNICI
* ESP KONTROLA NA PROLIZGUVANJE
* BORD KOMPJUTER
* SERVO VOLAN SO PODESUVANJE
* CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECINSKO
* KLIMATRONIk
NA VOZILOTO SE FUNKCIONIRA BESPREKORNO
VOZILOTO E BUKVALNO KAKO NOVO MOZE DA SE VIDE I PROBA VO SEKOE VREME PROVERKA PO VASA ZELBA

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач