Logo

Bandazi od pasat 5x112 gumite se solidni m+s 2016

Број на оглас: 3596397 | Објавен на: 16.09.2020, 20:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж: 15

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 195

Висина на гума: 65

Дијаметар на гума: 15

Цена: 2 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se iskarani od pasat 5x112 gumite se solidni m+s nesa krivi vareni nisto

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 stole

Потврден огласувач