Logo

Se prodava biro

Број на оглас: 3596405 | Објавен на: 30.06.2020, 12:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски мебел

Вид на оглас: Се продава


Se prodava biro odlicno socuvano , visok kvalitet . Kontakt vo sekoe vreme

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Atanas

Потврден огласувач