Logo

Prodavam Lg G5 cisto nov

Број на оглас: 3596538 | Објавен на: 05.06.2020, 15:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LG

Модел: G5

Боја: Silver

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 5.000 МКД

5.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e mnogu mokjen koj go imal znae...ne koristen bez grebka doagja so kutija polnac i silikonska maska prakjam i po kargo

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач