Logo

Mini Cooper D - 05 Godina!

Број на оглас: 3596547 | Објавен на: 14.08.2020, 16:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mini

Модел: Cooper D

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava Mini Cooper D! Proizvedena 2004 Godina 12 Mesec. Registrirana E Do 28.05.2021. Vo Extra Sostojba! So Full Oprema! Kolata E Bez Dopolnitelni Davacki!

 mensur

Потврден огласувач