Logo

Masina za tutun so kasetki

Број на оглас: 3596548 | Објавен на: 24.05.2020, 21:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Masinata e rabotena samo edna sezona!!! So nea ima 20 kasetki!!!

 Битола    Општина:Могила

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач