Logo

Bandasi so gumi

Број на оглас: 3596602 | Објавен на: 26.05.2020, 20:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 16

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 205

Висина на гума: 55

Дијаметар на гума: 16

Цена: 220 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


ne se krivi ne se varenii

cena : 220 € ima prostor za dogovor

tel : 070 440 550

 Скопје    Општина:Чаир

Прати Е-Маил

 nonames

Потврден огласувач