Logo

Harmonika - Scandalli

Број на оглас: 3596605 | Објавен на: 01.06.2020, 20:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Harmonikata e vo odlicna sostojba za poveke informacii obratete se na tel 078365556

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач