Logo

vozac

Број на оглас: 3596619 | Објавен на: 22.05.2020, 07:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол: Машко

Образование: Средно училиште

Возачка дозвола: Ц

Познавање на јазици: Други јазици

Компјутерски вештини : Добро

Цена: 15.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Вработување / Барам работа

Вид на оглас: Се продава


baram rabota kako vozac so c i e kategotia

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Благој

Потврден огласувач