Logo

toyota auris 2.0 2009g

Број на оглас: 3596625 | Објавен на: 28.05.2020, 07:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Auris

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


toyota auris 2009 2.0 registrirana so zelen karton do maj 2021 klima komandi na volan servisirana nikakvi drugi troskovi

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 zizo

Потврден огласувач