Logo

huawei p20 lite

Број на оглас: 3596638 | Објавен на: 06.06.2020, 11:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: p20 lite

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 8.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


prodavam huawei p20 lite ,komplet so kutija ,bez niedna grebka ,mnogu socuvan ,so 5 maski i zastitni folii

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Огласувач

Потврден огласувач