Logo

distributer vozac

Број на оглас: 3596639 | Објавен на: 22.05.2020, 07:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол: Машко

Образование: Средно училиште

Возачка дозвола: Ц

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Добро

Цена: 15.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Вработување / Барам работа

Вид на оглас: Се продава


distribucija niz cela makedonia 070650 878

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Благој

Потврден огласувач