Logo

ITNO VW Volkswagen Golf IV 1.9.tdi 4×4 74kw 2003g. ITNO

Број на оглас: 3596775 | Објавен на: 31.05.2020, 05:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.650 €

2.850 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ITNO NAJ ITNO SE PRODAVA Golf IV 19tdi 4×4 2003 god.reg do 03/2021 god. Kolata e servisirano.klimatronik.2 predni gumi novi.so full oprema

Samo so kes bez zameni

SAMO NA TEL: >>>075.662.662 <<<<

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Erdo

Потврден огласувач