Logo

mi Note 5 BEZ GREPKA

Број на оглас: 3596778 | Објавен на: 10.07.2020, 20:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Xiaomi

Модел: NOTE 5

Боја: Gold

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 6.000 МКД

6.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e full pakovanje, bukvalno kako nov bez nikakvo ostetuvanje.
DUAL Kamera 13MP
RAM 3GB
ROM 32GB

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач