Logo

Zimski R18 245/40 od 2019 !

Број на оглас: 3596875 | Објавен на: 23.05.2020, 11:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Зимски Гуми

Ширина: 245

Висина: 40

Дијаметар: 18

Цена: 250 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumite se koristeni pomalku od mesec dena okolu 500-600 km samo vozeni!
Laufen , plateni se 6500 edna, znaci komplet se kupeni 26.000 den!
Gi davam site 4 za 250 e

 M.

Потврден огласувач