Logo

Audi A3 2.0 140 ks

Број на оглас: 3596876 | Објавен на: 27.05.2020, 23:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 104 kw / 141 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi a3 s-line 2004/5 godina
Registrirana, servisirana
Ima sitni zabeleski
Extra cena za kesh

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач