Logo

Bandazi so gumi 17 5x112

Број на оглас: 3597009 | Објавен на: 05.06.2020, 10:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 17

Ширина на бандаж: 8.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 225

Висина на гума: 45

Дијаметар на гума: 17

Цена: 350 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam alu bandazi so letni gumi dve se skroz novi kupeni pred edna nedela dve se dobri
5x112
ET 31
Centar 66,6
gumi se 225 45 17
Odgovaraat na poveke koli ,moze i samo bandazi cena e 250e a komplet 350e

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 ivan

Потврден огласувач