Logo

ROLERI 42br

Број на оглас: 3597013 | Објавен на: 21.05.2020, 15:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Ролерки и Скејтборди / Чевли

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat roleri broj 42. Malku koristeni cena povolna poveke info:
076 351 600 VLATKO
076 351 600 VLATKO
076 351 600 VLATKO
076 351 600 VLATKO

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Влатко

Потврден огласувач