Logo

Treva vestacka 2.7cm visoka - Трева вештачка 2.7цм висока

Број на оглас: 3597055 | Објавен на: 23.05.2020, 10:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 850 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Продажба на густа вештачка трева со висина
2.7-сантиметри и ширина 2-метра а должина сечеме по ваша потреба и желба. Нејзината подлога е гумирана и армирана со конопна мрежа што ја прави поцврста и отпорна на било какви надворешни температури. Од природната трева не се разликува воопшто можете да ја видете на сликите но и да ви пратам видео детално без проблем. Од продажбата наша и задоволните клиенти дознаваме дека ја наменуваат за балкони, скали, дворови, канцеларии и декоративно за домашни амбиенти.
Нема подобра исто како природна

ЦЕНА =899ден/м2
над 10м2 цената е 850ден/м2

Со БЕСПЛАТНА Достава од наша страна.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 R.M

Потврден огласувач