Logo

PLAC VO CENTAR NA PROBISTIP

Број на оглас: 3597084 | Објавен на: 16.09.2020, 23:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2700 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Placot se naojka vo centralno gradsko podracje do skoloto, nad plostadot
TELEFON: 078413876 VIKTOR
TELEFON: 078413876 VIKTOR
TELEFON: 078413876 VIKTOR

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 VIKTOR

Потврден огласувач