Logo

195 65 15 Dunlop gumi 4 parcinka

Број на оглас: 3597130 | Објавен на: 26.05.2020, 21:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 195

Висина: 65

Дијаметар: 15

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Dunlop Gumi letni vo solidna sostojba. Telefon za kontakt 072207669.

 XXXXX

Потврден огласувач