Logo

Audi A4 2.0 140hp

Број на оглас: 3597153 | Објавен на: 23.05.2020, 12:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A4 2.0
103kw 140hp
Vo odlicna sostojba so napraven golem servis smeneto korpa,lamela,zamaec drug lager so aluminski bandazi 16ka novi gumi michelin letni kolata e vo odlicna sostojba moze da se vide vo sekoe vreme
so realni kilometri proverka kade sakate!

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 etoatoa@yahoo.com