Logo

Seat Ibiza vo odlicna sostojba

Број на оглас: 3597184 | Објавен на: 21.05.2020, 18:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Ibiza

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 2.900 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Seat Ibiza vo odlicna sostojba 2007 god, benzinec so 5 vrati, klima i elektronika.
Tel:078-284-374

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 maja

Потврден огласувач