Logo

Honor 10 lite NOV

Број на оглас: 3597214 | Објавен на: 28.05.2020, 14:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: Honor 10 lite

Боја: Blue

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 8.500 €

9.000 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Honor 10 lite nov neodpakovan
24 meseci garancija
Kupen denes od A1
Kontakt:077899133
077899133

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 XXXXXX

Потврден огласувач