Logo

Банташи челични скоро нови 13'

Број на оглас: 3597305 | Објавен на: 31.05.2020, 10:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Челични

Ширина: 5J

Дијаметар: 13

Дијаметар на дупка: 100

Број на дупки: Со 4 дупки

Цена: 3.200 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Банташи 13' za vw и други модели со размер 4х100,
Одлични
Се продаваат комплет 4
Инфо на број:
075-933-443
075-933-443
075-933-443

 ХхххХ

Потврден огласувач