Logo

Prodavam kompLet sistem za snimanJe

Број на оглас: 3597324 | Објавен на: 26.05.2020, 13:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Видео надзор

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kompLet sistem za snimanje so kameri vo odliCnA soStoJbA.cena po dogovoR.BaRajteme na ovoj broJ:070/304-550

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 petar

Потврден огласувач