Logo

Polo 1.4 Tdi 59kw 2007 TOUR

Број на оглас: 3597354 | Објавен на: 27.05.2020, 08:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW Polo 1.4 tdi 59 kw 2007
Oprema
Klimatronik
Abs
Esp
Air beg
Elektrika stakla
Centralno zaklucuvanje
Senzori
Greaci na sedista
Tempomat

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Dini

Потврден огласувач