Logo

fiat tipo

Број на оглас: 3597376 | Објавен на: 03.06.2020, 09:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Tipo

Година: 1993

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 42 kw / 57 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 350 €

400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava fiat tipo 1.7 dizel vo dobra sostojba

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач