Logo

lg g3

Број на оглас: 3597384 | Објавен на: 01.06.2020, 19:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LG

Модел: g3

Боја: Gold

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


ispravna sostojba so puknat ekran

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 borce

Потврден огласувач